Toernooiboeken

(ingedeeld op jaartal)

Tip: Gebruik Ctrl+F om snel in het overzicht te zoeken.

AUTEURS TITEL JAAR
Pam, M. 1834 De la Bourdonnais - MacDonnell z.j
Gustavus (= Verbeek, W.J.L.) 1843 Staunton - Saint-Amant
1851 Amsterdam 1852
Staunton, H. 1851 London 1852
1851 Amsterdam 1852
Fiske, D.W. 1857 New York. First American Chess Congress 1985
Jonassons, S. 1861 Anderssen - Kolisch 1977
1861 Amsterdam/Rotterdam: Prof. A. Anderssen in Nederland 1861
1861 Amsterdam: bezoek Prof. A. Anderssen 1861
Suhle, B. 1862 London. Das grosse Schachturnier 1864
Suhle, B. 1862 London 1864
1862 London Chess Congress 1984
1862 Düsseldorf. Jaarboek Westduitse schaakbond 1862
1863 Düsseldorf. Jaarboek Westduitse schaakbond 1863
Haas, S. 1870 Baden - Baden 2006
1871 Cleveland; 1874 Chigaco; 1876 Philadelphia 1985
Minckwitz, J. 1871 Crefeld; 1876 Düsseldorf; 1877 Köln; 1878 Frankfurt a.M. 1985
1873 Wenen 1874
1876 Düsseldorf; 1877 Köln; 1878 Frankfurt 1878
Schallopp, E. 1877 Leipzig 1878
Schallopp, E. 1878 Parijs reprint 1879
Schallopp, E. 1879 Leipzig 1979
Schallopp, E. 1881 Berlin
Schallopp, E. 1883 Nürnberg
Gilberg, C.A. 1880 New York. Fifth American Chess Congress 1986
Bijl, C.M. (ed.) 1882 Wenen 1984
1883 London 1973
Minckwitz, J. 1885 Hamburg 1886
1886 Steinitz - Zukertort 1886
1886 Steinitz - Zukertort 1986
Bardeleben, C.v., Gottschall, H.v., Mieses, J. 1887 Frankfurt 1889
Steinitz, W. 1889 New York 1982
1889 Breslau 1890
Foreest, D. van., Tresling, I.D. 1889 Amsterdam 1891
Goldman, W.H. 1890 Vienna 1983
1892 Dresden 1894
1893 Tarrasch - Tsjigorin 1893
1893 London 1992
Metger, J. 1893 Kiel 1894
1893 Buffalo 1996
1901 Buffalo 1996
1894 Leipzig 1982
Lennep, N.W. van 1895 Hastings reprint
Cheshire, H.F. (ed.) 1895 Hastings 1962
Crouch, C., Haines, K. 1895 Hastings. The Centenary Book 1995
Pickard, S. (ed.) 1895 Hastings, Centennial Edition 1995
Schallopp, E. 1895 Hastings 1896
Bouwmeester, H. 1895/1896 St Petersburg 2004
Maroczy, G. 1896 Budapest 1941
1896 Nürnberg 1921
1896 Nürnberg 1897
Tarrasch, S. 1896 Nuremberg 1999
Owen, J.C. 1895/1896 Sint Petersburg 1989
1896 Budapest 1994
Goldman, W.H. 1897 Berlijn 1966
1898 Wenen 1898
1898 Keulen 1997
1899 Amsterdam 1899
1899 London reprint 1900
Gebhardt, R., Schlechter, C., Marco, G. 1900 München 1901
1900 Parijs 1986
1900 München 1901
1901 Haarlem 1901
1901 Monte Carlo 1995
1901 Moskou 1995
Gebhardt, R., Metger, J. e.a. 1902 Hannover 1902
1902 Monte Carlo 1997
Marco, G. 1903 Wien Gambitturnier 1903
Meijer, H.D.B. 1903 Hilversum 1903
1903 Kiev 1972
Kemeny, E. 1903 Monte Carlo 1983
1904 Coburg 1972
1904 St. Louis 1904
1904 Monte Carlo 1983
1904 Coburg 1905
1904 Wenen 1995
1905 Wenen 1995?
1905 Barmen s.a.
Tarrasch, S. 1905 Marshall-Tarrasch, 1911 Schlechter-Tarrasch, 1916 Tarrasch-Mieses 1982
Tarrasch, S., Marshall, J. 1905 Janowski-Marshall, 1907 Lasker-Marshall, 1908 Janowski-Marshall 1988
1905 Scheveningen 1905
1905 Marshall - Tarrasch
1905 Ostende 1984
1906 Ostende 1906
1906 Neurenberg 1906
1907 Kopenhagen 1907
Tarrasch, S. 1907 Ostende 1907
Teichmann, R. 1907 Ostende s.a.
1907 Lasker - Marshall 1975
1908 Janowsky - Marshall 1975
1908 Lasker - Tarrasch 1975
1908 Marshall - Mieses 1975
1909 Lasker - Janowsky (I) 1975
1909 Lasker - Janowsky (II) 1975
1909 Marshall - Capablanca 1975
1909 Rubinstein - Mieses 1975
1909 Schlechter - Mieses 1975
1910 Lasker - Janowsky 1975
1910 Lasker - Schlechter 1975
1910 Spielmann - Mieses 1975
1910 Teichmann - Mieses 1975
1911 Marshall - Leonhardt 1975
1911 Schlechter - Tarrasch 1975
1912 Marshall - Janowsky 1975
1913 Marshall - Duras 1975
1913 Spielmann - Tartakower 1975
1913 Spielmann - Teichmann 1975
Marco, G., Schlechter, C. 1907 Karlsbad s.a.
1907 Berlijn s.a.
1907 Lasker - Marshall 1975
Tarrasch, S. 1907 Ostende 1994
Gillam, A.J. 1907 Wenen 1994
Marco, G., Schlechter, C. 1907 Karlsbad 2007
Tarrasch, S. 1908 Lasker - Tarrasch 1908
1908 Wenen 1908
1908 Düsseldorf 1984
1910 Hamburg 1984
1912 Breslau 1984
Kautsky, V.V. 1908 Praag 1909
Lasker, E. 1908 Lasker - Tarrasch 1908
Lasker, Em. 1916 Lasker - Tarrasch 1908
Tarrasch, S. 1908 Lasker - Tarrasch 1908
1908 Lasker - Tarrasch 1908
Lasker, Em. 1909 St. Petersburg 1971
1909 St. Petersburg 1909
1909 St. Petersburg 1910
1909 Göteborg s.a.
1910 Hamburg 1911
Hagemann, T. 1910 Schlechter - Lasker 1995
Vidmar, M. 1911 Karlsbad (band 1)
Vidmar, M. 1911 Karlsbad (band 1) reprint
Vidmar, M. 1911 Karlsbad (band 2) reprint
Mieses, J., Lewitt, M. 1911 San Sebastian 1919
1911 San Sebastian 1982
Mieses, J., Lewitt, M. 1912 San Sebastian 1920
Collijn, G., Collijn, L. 1912 Stockholm 1912
Meijer, H.D.B. 1912 Holland - Engeland 1912
Goldman, W.H. 1912 Temesvar (Timisoara) 1981
Kübel, W. 1912 Bad Pistyan
Lachaga, M.A. 1912 Bad Pistyan 1972
Gillam, A. e.a. 1912 Abbazia 1994
1913 Scheveningen 1914
Capablanca, J.R. 1913 Havana 1976
Vecsey, Z. 1913 Debrecen 1 1997
Vecsey, Z. 1913 Debrecen 2 1997
1913 Debrecen
Gillam, A.J. 1914 Tournaments of 1914 2015
Marco, G. 1914 Baden (bij Wenen) 1916
Tarrasch, S. 1914 St. Petersburg 1921
Haas, S. 1914 Mannheim 2013
1914 Mannheim 1964
Tarrasch, S. 1914 St. Petersburg 1993
Lasker, Em. 1916 Lasker - Tarrasch 1917
1916 Tarrasch - Mieses 1916
1916 Kopenhagen 1916
1916 New York 1968
1918 Berlijn
1918 Kaschau 1918
1918 Berlijn Tweekamp Rubinstein Schlechter z.j.
1918 Berlijn Vierkamp Mieses Rubinstein Schlechter Vidmar z.j.
1918 Berlijn Vierkamp Lasker Rubinstein Schlechter Tarrasch
1919 Berlijn Tweekamp Réti - Tartakower
1919 Berlijn Vierkamp Bogoljuw Réti Spielmann Selesnieff
1918 Kerkau-Palast 1995
1918 Tweekamp Rubinstein - Schlechter 1995
1918 Vierkamp Rubinstein Schlechter Mieses Vidmar 1995
1919 Stockholm 1973
1920 Rubinstein - Bogoljubow
1919 Euwe - Kroone 1987
1920 Euwe - Kroone 1987
1919 Euwe - Kroone z.j.
1919 Berlijn
1919 Réti - Tartakower z.j.
1919 Vierkamp Bogoljubow Réti Spielmann Selesnieff z.j.
1919 Hastings 1995
Gillam, A.J. (ed.) 1919 Berlin; New York; Rotterdam; Troy, USA; Berlin; 1919 The Hague (ch) 2012
1920 Berlijn 1921
1920 Amsterdam 1996
1920 Berlijn 1996
1920 Utrecht 1996
Post, E. 1920 Berlin 1920
1920 Göteborg 1980
Lasker, Em. 1921 Lasker - Capablanca 1922
Kagan, B. 1921 Den Haag
1921 Hamburg
Becker, A. 1921 Budapest 1977
Lachaga, M.A. 1921 Wien 1985
Chernev, I. 1921 Lasker - Capablanca 1977
1927 Capablanca - Aljechin
1927 Capablanca - Aljechin 1977
1927 Capablanca - Aljechin 1977
Lachaga, M.A. 1925 Paris 1977
Kagan, B. 1922 Bad Pistyan 1923
1922 Teplitz - Schönau 1923
1922 Wenen 1969
Maroczy, G. 1922 London 1968
1922 Den Haag 1923
Dimer, J., Schlage, W., Zander, O. 1922 Oeynhausen 1923
1922 Teplitz-Schönau 1923
Watts, W.H. 1922 Hastings 1968
Kagan, B. 1923 Karlsbad
Kagan, B. 1923 Mährisch-Ostrau z.j.
Kagan, B. 1923 Scheveningen
1923 Wenen Karl Schlechter Gedenkturnier 1968
1923 Aussig 1924
1923 Leipzig 1924
1923 Sachsen - Duits Tsjechië 1924
1923 Weimar 1924
1923 Weissenfels 1924
1923 Frankfurt 1924
1923 Scheveningen 1924
1924 New York 1925
Lachaga, M.A. 1924 Paris 1973
1924 Gyor 1924
1924 New York 1989
1927 New York 1989
Helms, H. 1924 New York 1961
Aljechin, A. 1924 New York 1963
D'Ambrosio, L. 1924 Meran und 1926 Meran 2014
1924 Meran 1998
Fiala, V. (ed.) 1924 Amsterdam. 6th Championship of the Netherlands 2011
1925 Baden-Baden 1925
1925 Breslau 1977
1925 Debrecen 1926
1925 Moskou 1927
1925 Marienbad 1925
1925 Bern 1925
1925 Breslau 1925
1925 Colle - Koltanowski 1926
1925 Parijs 1925
1925 Bromley 195
1925 Hastings 1995
1925 London (triangular) 1995
1925 Scarborough 1995
1926 Aljechin - Euwe 1927
Sherwood, R. 1926 Chicago; 1926 Lake Hopatcong 2009
1926 Semmering 1969
1926 Semmering
1926 Berlijn 1926
1926 Hannover
1926 Dresden 1991
1926 Bad Bartfeld
1926 Budapest 1976
1926 Merano 1996
1926 Amsterdam 1997
1926 Berlijn 1997
1926 Lake Hopatcong 1997
1927 Kecksemet 1928
Voellmy, E. 1927 Londen. Schachkämpfer. Einzelbilder vom Länderwettkampf 1927
1927 Ostseebad Niendorf
1927 Magdeburg 1927
1927 Capablanca - Aljechin 1928
Becker, A. e.a. 1927 London des British Empire Club 1968
1927 New York 1928
Keene, R. 1927 London British Empire Club Tournament
Tartakower, S. G. 1928 Bad Kissingen 1928
Michel, P. 1928 Dortmund 1967
Richter, K. 1928 Berlijn 1928
1928 Wenen 1967
1928 Den Haag. Die Haager Turniere des Weltschachbundes 1928
1928 Berlijn 1970
Gillam, A.J. (ed.) 1928 Den Haag Olympiade 1998
Kalendovsky, J., Gillam, A.J. (ed.) 1928 Berlijn 1996
1928 Brno 1996
Kalendovsky, J. (ed.) 1928 Giessen 1998
1928 Trencianske Teplice 1998
Gillam, A.J. Tournaments of 1929 2015
Yates, F.D., Winter, W. 1929 Aljechin - Bogoljubow 1983
1934 Aljechin - Bogoljubow 1983
Brinckmann, A. 1929 Rogaska Slatina 1930
Nimzowitsch, A., Spielmann, R., Becker, A., Tartakower, S., Kmoch, H. 1929 Karlsbad 1929
1929 Budapest
Gillam, A.J. (ed.) 1929 Barcelona 1995
Gillam, A.J. (ed.) 1928/1929 Hastings 1996
1929 Scarborough 1996
Gillam, A.J. (ed.) 1929 Paris 1999
1929 Rogaska Slatina 1999
Gillam, A.J. (ed.) 1929 Ramsgate and the Tinsley notebooks 1995
Nimzowitsch, A. 1929 Karlsbad 1929
Chalupetzky, F., Tóth, L. 1930 Hamburg 1931
1930 San Remo 1969
1930 San Remo
Gillam, A.J. (ed.) 1930 The Hague; Amsterdam; Berlin (February); Prague; Paris; Le Pont 2012
Golombek, H. 1930 Scarborough 1962
1930 Schachmeisterturnier Swinemunde und 1930 Sechskampf Amsterdam 1972
1931 Buenos Aires 1969
1931 Veldes 1931
Kmoch, H. 1931 Bled 1987
1931 Swinemünde 1931
1931 Veldes 1932
1931 Praag
Becker, A. 1931 Budapest 1976
1932 Bern 1932
Spielmann, R. 1932 Bad Sliac 1932
1932 Bad Ems
1933 Pyrmont 1933
1933 Folkestone 1933
1933 Folkestone
Postma, J. (ed.) 1933 Rotterdam; Amsterdam; Scheveningen 2011
1934 Aljechin - Bogoljubow 1934
1934 Bad Niendorf
1934 Bad Aachen 1934
Becker, A. 1934 Bad Liebwerda
1934 Zürich 1935
1934 Aljechin - Bogoljubow 1935
1934 Aljechin - Bogoljubow 1967
Lachaga, M.A. 1934 Maribor 1974
1935 Aljechin - Euwe
1935 Moskou
Kmoch, H. 1935 Aljechin - Euwe 1936
1935 Aljechin - Euwe 1978
1937 Euwe - Aljechin 1978
1935 Warschau Schaakolympiade
1935 Warschau
Becker, A. 1935 Moskou
Lachaga, M.A. 1935 Wenen 1968
1935 Aljechin - Euwe 1935
1935 Bad Aachen
Aljechin, A., Euwe, M. 1935 Aljechin - Euwe 1936
1935 Euwe - Aljechin 1976
1935 Aljechin - Euwe
1936 Budapest 1969
1936 Mar del Plata 1977
Richter, K. 1936 München band I 1936
Richter, K. 1936 München band II 1937
1936/37 Hastings 1992
Hilbert, J.S., Lahde, P.P. New York 1936: The First Modern US Chess Championship
1936 Zandvoort 1936
Fine, R. 1936 Amsterdam Chess Congress 1980
Gillam A.J. (ed.) 1936 Margate; Ostende 2011
Kmoch, H. 1936 Nottingham
1936 Dresden 1985
1936 Nottingham 1937
Aljechin,A., Watts, W.H. 1936 Nottingham 1962
Kmoch, H. 1936 Zandvoort 1936
1936 Bad Nauheim 1985
Krylenko, N. 1936 Moskou 1988
1936 Podebrad
1937 Euwe - Aljechin 1937
Aljechin, A., Euwe, M. 1937 Euwe - Aljechin 1938
Botwinnik, M. M. 1937 Alekhine vs. Euwe 1973
1937/38 Hastings
Diemer, E.J. 1937 Ostende
1937 Semmering/Baden
1937 Botwinnik - Löwenfisch
Lachaga, M. A. 1937 Prag 1973
1937 Bad Elster 1972
1937 Euwe - Aljechin 1937
1937 Euwe - Aljechin
1937 Euwe - Aljechin 1938
Betins, K., Petrovs, V., Kalnins, A. 1937 Kemeri 1938
1937 Euwe - Aljechin
Becker, A. 1937 internationales Schachmeisterturnier Teplitz - Schönau 1976
1937 Semmering/Baden
Sherwood, R., Brandreth, D. 1938 AVRO International chess tournament 2010
Euwe, M. 1938 AVRO-toernooi 1938
1938 Margate
1938 Carasco 1960
1938 Noordwijk
1938/39 Hastings
Carl, E. 1938 AVRO-Weltturnier 1988
1938 Bad Oeynhausen 1938
Diemer, E.J. 1938 AVRO-Achtkampf
1938 Budapest - Berlijn 1938
Kmoch, H. 1938 Noordwijk 1938
1938 Lodz 1975
Becker, A. 1938 Bad Elster 1977
Becker, A. 1938 Deutsch - Österreichisches Schachfreundschaftsturnier Berlin 1976
Lachaga, M. A. 1939 Bad Oeynhausen 1972
1939/1940 Euwe - Keres 1940
Maria, I. de., Puiggros G. 1939 Buenos Aires 1939
1939 Margate
1939 Leningrad 1977
1941 Leningrad/Moskou
Gillam, A.J. Tournaments of 1939 2015
Gillam, A.J. 1939 Buenos Aires 1986
Belawenetz, S., Judowitsch, M. 1940 Moskau USSR Schachmeisterschaftsturnier 1940
Richter, K. 1941 München 1942
Becker, A. 1941 München 1946
Botwinnik, M. M. 1941 Leningrad/Moskou 1950
Belawenetz, S., Judowitsch, M. 1941 Leningrad/Moskou 1941
1942 Praag 1973
1942 Salzburg 1962
1943 Praag
1943 Zlin
Skalicka, K., Lachaga, M.A. 1943 Mar del Plata 1943
Becker, A. 1944 Moskou 1946
Skalicka, K., Lachaga, M.A. 1944 Mar del Plata 1944
Kmoch, H., Prins, L. 1945/46 Hastings 1946
Euwe, M. 1945 Hastings; 1946 Londres. Les Leçons de Hastings et Londres 1945-1946 1946
1946 London
Kmoch, H. 1945 USA - USSR
1945 USA - USSR 1946
1945/46 Hastings
1945 Vina del Mar
1946 Beverwijk
Cordingley, E. 1946 London 1946
1946 Barcelona 1947
1946 New York 1947
1946 Moskou - Praag 1947
1946 Maastricht 1946
1946/47 Hastings 1947
1946 London 1946
1946 Groningen 1947
1946 Groningen 1946
Schelfhout, W.A.T. 1946 Zaanstreek 1946
1946 Bad Harzburg 194
1946 Leiden
1946 Praag
1946 USSR - USA
1946 Budapest
Donaldson, J. (ed.) 1947 Cleveland. Second US Junior Championship 2011
1947 Essen
1947 Moskou
1947 Weidenau (Sieg)
1947 Lüneburg
Euwe, M., Eggink, L. 1947 Hilversum
1947 Buenos Aires/La Plata. Zeskamp Stahlberg Najdorf Euwe Eliskases Pilnilk Rossetto 1947
1947 Warschau
1947 Moskou 1950
1947 Wenen 1947
1947 Aalborg
1947 Engeland - Tsjechoslowakije 1947
1947 Midlands - Tsjechoslowakije 1947
1948/49 Belgrado
1948 Den Haag
Euwe, M. 1948 Den Haag/Moskou
1948 Den Haag 1948
1948 Den Haag/Moskou 1949
1948 Saltsjöbaden 1949
1948 Den Haag/Moskou 1950
1948 Den Haag/Moskou
1948 Den Haag/Moskou 1948
1948 Bad Nauheim
Brinckmann, A. 1948 Essen
1948 Den Haag. Deel 1 1948
1948 Moskou. Deel 2. 1949
1948 Den Haag/Moskou
1948 Moskou
1948 Venetië 1949
1948 Karlsbad 1951
Kmoch,H. 1948/49 New York 1950
1948/49 Hastings 1949
1948 Den Haag/Moskou 1999
Golombek, H. 1948 World chess championship 1949
Euwe, M. 1948 The Hague-Moscow. Match/Tournament for the World Chess Championship 2013
1949 Moskou 1950
1949 Moskou 1952
1949 Bad Pyrmont 1949
1949 Venetië 1950
1949 Wenen 1949
1949 Oldenburg 1949
1949 Southsea 1949
1949 Heidelberg 1949
1949 Trencianske Teplice 1951
1949 Gligoric - Stahlberg 1949
1949 Pirc - Euwe 1949
1950 Amsterdam 1951
1950 Dubrovnik
1950 Dubrovnik
1950 Dubrovnik 1950
1950 Bad Pyrmont 195
1950 Moskou 1952
1950 Sömmerda (Thür)
1950 Moskou 1952
1950 Venetië 1952
1950 Kiev 1951
1950 Budapest 1951
1950 Amsterdam
1950 Bled
1950 Southsea
1950 Utrecht: Nederland-Joegoslavië
Münninghoff, A. 1950 Donner - Euwe. Koning keizer prins 2002
Münninghoff, A. 1951 Donner - Prins. Koning keizer prins 2002
1950 Budapest 1951
1951 Mar del Plata
1951 Sopot 1953
1951 Boekarest
1951 Marianske Lazne
1951 Moskou 1953
1951 Wenen
1951 Moskou 1953
Euwe, M. 1951 New York 1951
1951 Botwinnik - Bronstein
1951 Budapest 1953
1951 Botwinnik - Bronstein 1951
1951 Bad Pyrmont 1951
1951 London
1951 Beverwijk Schaaklogboek 1951
1951 Göteborg
1951 Ljubljana 1951
1951 Praag 1951
Botvinnik, M. 1951 Botvinnik-Bronstein 2004
1952 Helsinki 1952
1952 Helsinki
1952 Budapest
1952-1953 Moskou
Asztalos, L., Florian, T. 1952 Moskou 1953
1952 Helsinki 1952
1952 Helsinki 1953
1952 Saltsjöbaden 1953
1952 Saltsjöbaden 1954
Szily, J. 1952 Budapest 1954
1952 Budapest 1953
1952 Saltsjöbaden
1952 Belgrado Kampioenschap Joegoslavië.
1952 Beverwijk Schaaklogboek 1952
1952 London: Engeland-Nederland
1952 Belgrado 1952
1952 Zürich 1952
1953 Venetië
Euwe, M. 1953 Zürich 1954
Bronstein, D. 1953 Zürich 1977
Stahlberg, G., Keres, P. 1953 Zürich
Bronstein, D. 1953 Zürich 1979
Bronstein, D. 1953 Zürich 1991
1953 Zagreb
1953 Boekarest
1953 Opatija 1954
Vlagsma, C. (red.) 1953 Beverwijk Schaaklogboek 1953
Najdorf, M. 1953 Zürich. 15 contenders for the World Chess Championship 2012
Euwe, M., Mühring, W.J. 1954 Amsterdam 1954
Teschner, T., Richter, K. 1954 Amsterdam 1954
1954 Amsterdam
1954 Engeland - USSR
1954 USA - USSR
1954 Zweden - USSR
1954 Kiev 1955
1954 Budapest 1955
1954 Boekarest 1955
1954 Montevideo 1967
1954 Botwinnik - Smyslov
Botwinnik, M. 1954 Smyslov - Botwinnik 1957
1954 Praha/Marianske Lazne 1955
1954 Oslo
1954 Botwinnik - Smyslov 1954
Konstantinopolski, A. 1954 Moskou 1955
Botvinnik, M. 1954 Botvinnik - Smyslov 2009
Botvinnik, M. 1957 Botvinnik - Smyslov 2009
Botvinnik, M. 1958 Smyslov - Botvinnik 2009
1955 Buenos Aires 1955
1955 Göteborg
1955 Göteborg 1956
1955 Novi Sad
Romanovski, P. 1955 Moskou 1956
Bondarevski, N. 1955 Göteborg
1955 Mar del Plata
Jansen, J. 1955 Beverwijk 1955
1955 USSR - Hongarije 1955
Golombek, H. 1955 Moskou
Reek, J. van 1953 Boekarest 2002
Reek, J. van 1955 Moskou 2002
Reek, J. van 1957 Moskou 2002
Reek, J. van 1961 Bakoe 2002
Reek, J. van 1964 Moskou 2002
Reek, J. van 1973 Moskou 2002
1955 Moskou 1955
1955 Moskou
1956 Amsterdam
Sajtar, J. 1956 Uppsala III World student chess championship 1956
1956 Dublin
1956 Skopje
1956 Moskou 1957
1956 Amsterdam 1956
1956 Krynica
1956 Mar del Plata
1956 Moskou 1957
1956 Moskou 1958
1956 Moskou 1957
1956 Moskou 1956
1956 Candidatentoernooi Amsterdam 1956
1957 Moskou
1957 Wageningen 1960
1957 Botwinnik - Smyslov 1957
1957 Praag
1957 Mar del Plata
1957 Minsk 1957
1957 USSR - Joegoslavië 1958
1957 Wenen 1957
1957 Sombor
1957 Dallas 1958
1957-1958 Botwinnik-Smyslov 1957
1958 München 1959
1958 Amsterdam 1996
Botwinnik, M. 1958 Smyslov - Botwinnik 1960
1958 Portoroz
1958 Haifa/Tel Aviv
Machatscheck, H. 1958 Smyslov - Botwinnik 1962
1958 Portoroz 1959
1958 Sarajevo 1958
Straat, E., Straat, E-J. 1958 Wageningen. Botwinnik en Flohr in Nederland 2002
Botwinnik, M. 1954 Smyslov - Botwinnik 1973
1959 Bled/Zagreb/Belgrado
1959 Zürich 1959
1959 Kragujevac
1959 Mar del Plata 1959
1959 Zürich
1959 Budapest
1959 Groningen
1959 Milwaukee 1960
1959 Bled/Zagreb/Belgrado 1960
1959 Belgrado
1959 Bled/Zagreb/Belgrado
1959 York
Fishlock-Lomax, J.N. 1959 Bognor Regis
1960 USSR - West-Duitsland 1962
1960 Botwinnik - Tal 1996
1960 Botwinnik - Tal 1960
1960 Botwinnik - Tal
1960 Botwinnik - Tal
Matanovic, A. 1960 Buenos Aires 1961
Matanovic, A. 1961 Berg en Dal 1961
1960 Leipzig OL 1960
1960 Botwinnik - Tal
1960 Botwinnik - Tal 1961
Crisovan, A. Kühnle. W. 1960 Buenos Aires 1960
1960 Ljubljana
1960 Mar del Plata
1960 Leningrad
1960 Moskou 1975
1960 Balatonfured
Hildebrand, A. 1960 Tal - Botwinnik 1960
Tal, M. 1960 Tal - Botwinnik 2000
1960-1961 Hastings
1960 Santa Fe
Caputto, Z.R. 1960 Buenos Aires 1961
Withuis, B.J. (red) 1960 Beverwijk 1960
1960 Mar del Plata
1961 Tal - Botwinnik 1961
1961 Tal - Botwinnik
1961 Zürich
1961 Zürich
1961 Tal - Botwinnik 1961
Botvinnik, M. 1961 Botvinnik-Tal. Return Match for the World Chess Championship 2004
1961 Zevenaar 1961
1961 Beverwijk
1961 Malaga (Torremolinos)
1961 Nathanya
1961 Neuhausen am Rheinfall
1961 Debrezen 1962
1962 Kecksemet
1961 Bakoe 1962
1961 Bled 1962
1961 Bled 1961
1961 Moskou
1961 Zagreb
1961 Marianske Lazne
1961 Rostov
1961 Oberhausen
1961 Dortmund
Szabo, L. 1961 Budapest Nagymesterverseny Maroczy Geza emlekere 1963
Withuis, B.J. (red) 1961 Beverwijk 1961
1962 Erevan
1962 Mar del Plata
1962 Skopje 1962
1962 Warna
1962 Stockholm
1962 Belgrado
1962 Marianske Lazne
1962 Marianske Lazne
1962 Curacao 1962
1962 Vrnjacka Banja
1962 Havana
1962 Erevan 1962
Vukovic, V. 1962 Willemstad, Curaçao
1962 Beverwijk 1962
1962 Sarajevo
Timman, J.H. 1962 Curaçao, the battle of minds that shook the chess world 2005
1962 Den Haag
1962 Stockholm
Withuis, B.J. (red) 1962 Beverwijk 1962
1963 Havana 1965
1963 Hallen 1964
1963 Helsinki 1964
1962/1963 New York 1963
1963 Petrosjan - Botwinnik 1963
1963 Luzern
1963 Los Angeles 1963
1963 Los Angeles
1963 Bath
1965 Hastings
1963 Miskolc 1963
1963 Moskou 1964
1963 Leningrad 1964
1963 Erevan
1963 Havana
1963 Hastings
1963 Moskou 1964
1963 Moskou
1963 Sotsji
1963 Los Angeles 1965
Botvinnik, M. 1963 Botvinnik - Petrosian 2010
1963 Los Angeles; 1966 Santa Monica
Withuis, B. J. (red) 1963 25e Hoogoven Schaaktoernooi 1963
Euwe, M., Flohr, S. 1964 Amsterdam Interzonaal 1965
Euwe, M., Flohr, S. 1964 Amsterdam Interzonaal 1964
1964 New York 1964
1964 Moskou
1964 Tel Aviv 1966
1956 USSR - Joegoslavië (1956-1964) 1964
1956 USSR - Joegoslavië (1956-1964) 1964
1964 USSR - Joegoslavië (1956-1964) 1964
1964 Buenos Aires 1
1964 Havana 1965
1964 Leningrad-Belgrado
1964 Pula
1964 Sotsji
1964 Lenzerheide
1964 Moskou 1974
1964 Krakau
1964 New York
1964 Kislovodsk
1964 Moskou
1964 Zenica
1964 Amsterdam
1963 Moskou
1964 Moskou
1964 Beverwijk
1964 Pecs
1964 Kecksemet
1964 Tel Aviv 1965
1964 Buenos Aires 2
1948 Belgrado
1950 Belgrado
1952 Belgrado
1954 Belgrado
1961 Belgrado
1962 Belgrado
1963 Belgrado
1964 Belgrado
1964 Buenos Aires 1 1970
1965 Havana
1965/66 New York USA championships
1966/67 New York
1965 Noordwijk
1965 Tallin
1965 Tiflis: Tal-Spasski
1965 Bled Larsen - Ivkov
1965 Bled Tal - Larsen
1965 Bled Tal - Portisch
1965 Zagreb
1965 Erevan
1965 Moskou
1965 Gyula
1911 San Sebastian
1911 San Sebastian
1965 Havana
1965 Havana
1965 Sarajevo
1965 Sotsji
1965 Titograd 1966
1965 Vrnjacka Banja, Joegoslavië - USSR
Vukovic, V. 1965 Zagreb
Fishlock-Lomax, J.N. 1965 Bognor Regis
1965 Spasski - Geller 1966
1965 Spasski - Keres 1966
1965 Spasski - Tal 1966
1965 Pardubice 1966
1964/65 Kiev
1965 Geller - Smyslov (Moskou)
1965 Moskou, Kusjnir, Lazarevitsj, Satulovskaja
1965 Spasski - Geller
1965 Spasski - Keres (Riga)
1964/65 Hastings
1965/66 Hastings
1965 Novi Sad
1965 Havana 1965
1965 Hamburg 1965
1965 Beverwijk
1965 Amsterdam
1965 Larsen - Ivkov
1965 Noordwijk
1965 Tal - Larsen
1965 Tal - Portisch
1965 Sotsji
1965 Erevan
1965 Budapest - Belgrado 1966
1965 Leipzig 1966
1965 Spasski - Tal 1966
1965 Budapest
1965 Kopenhagen 1966
1966 Beverwijk 1966
Grahn, L. 1965 Larsen - Spasski 2014
1966 Den Haag 1966
1966 Havana 1966
1966 Havana
1966 Havana
1966 Petrosjan - Spasski 1966
1966 Moskou
1966 Santa Monica 1967
1967 Monte Carlo 1967
1966 Orebrö
1966 Palma de Mallorca
1966 Harrachov
1966 Kecskemét 1966
1966 Mar del Plata 1966
1966 Sotsji 1966
1966 Szombathely
1966 Kiev 1967
1966 Palma de Mallorca
1966 Brunnen
1966 Santa Monica 1977
1966 Larsen - Geller 1966
1966 Petrosjan - Spasski 1966
1966 Havana 1966
1966 Santa Monica 1968
1966 Titovo Uzice 1966
1966 Mar del Plata 1966
1966 Mar del Plata
1966 Palma de Mallorca 1966
1966 Havana 1967
1966 Suhumi. USSR - Joegoslavië 1966
1966 Oberhauzen 1966
1967 Tel Aviv 1967
1967 Salgotarjan 967
1967 Kiev
1967 Leningrad
1967 Moskou
1967 Riga
1967 Moskou
1967 Charkov
1967 Skopje-Krusevo 1967
1967 Sousse (Tunis)
1967 Tiflis (Tbilisi)
1967 Vrnjacka Banja
1967 Budva. Joegoslavië - USSR
1967 Sofia
1967 Charkov 1968
1967 Halle
1967 Monte Carlo
1967 Havana 1967
1967 Kraljevo
1967 Leningrad
1966/1967 New York
1967 Palma de Mallorca 1968
1967 Sotsji
1967 Tiflis (Tbilisi) 1967
1967 Sousse (Tunis)
1967 Eersel
1967 Venetië
1967 Harrachov
1967 Palma de Mallorca
1967 Havana 1967
1967 Sousse (Tunis) 1968
1967 Beverwijk
1966/1967 Groningen 1967
1967 Budva 1967
1967 Skopje-Krusevo 1967
1968 Lugano 1969
1968 Monte Carlo (Monaco)
1968 Monte Carlo (Monaco) 1968
1968 Palma de Mallorca
1968 Reykjavik
1968 Skopje 1968
1968 Varna
1968 Vinkovci
1968 Lugano
1968 Bamberg 1998
1968 Buenos Aires 1
1968 Havana
1965 Kandidatenmatches, partijselectie 1969
1968 Kortsjnoi - Reshevsky 1969
1968 Kortsjnoi - Tal 1969
1968 Larsen - Portisch 1969
1968 Larsen - Tal 1969
1968 Spasski - Geller 1969
1968 Spasski - Kortsjnoi 1969
1968 Spasski - Larsen 1969
1968 Tal - Gligoric 1969
1968 Eindhoven
1968 Kiev 1969
1968 Sombor
1968 Kortsjnoi - Reshevsky 1968
1968 Berlijn
1968 Solingen
1968 Palma de Mallorca
1968 Praag 1969
1968 Harrachov
1968 Luhacovice 1969
1968 Snowmass-at-Aspen 1971
1967/68 Hastings 1968
1968 Malaga 1968
1968 Bamberg
1968 Kortsjnoi - Reshevsky 1970
1968 Kortsjnoi - Spasski 1970
1968 Larsen - Portisch 1970
1968 Larsen - Spassky 1970
1968 Larsen - Tal 1970
1968 Spasski - Geller 1970
1968 Tal - Gligoric 1970
1968 Tal - Kortsjnoi 1970
1968 Lugano
1968 Skopje
1968 Hongarije - Joegoslavië
1968 Joegoslavië - Roemenië
1968 Wijk aan Zee
1967/1968 Groningen
Lachaga, M.A. 1968 Buenos Aires 2
1969 Buenos Aires 1969
1969 Dresden 1969
1969 Petrosjan - Spasski
1969 Palma de Mallorca 1969
1969 Quito 1969
1969 San Juan
1969 Wijk aan Zee, Hoogovens
1969 Palma de Mallorca 1969
1969 Alma Ata
1969 Belgrado
1969 Havana
1969 Monte Carlo
1969 Kavalek - Ree
1969 Larsen - Tal
1969 Petrosjan - Spasski 1972
1969 Moskou 1970
1969 Groningen
1969 Venetië 1969
1969 Petrosjan - Spasski 1970
1969 Adelboden
1969 Stary Smokovec (Tatransky Pohar)
1969 Sarajevo
1969 Brasilia 1969
1969 Amsterdam
1969 Alma Ata 1970
1969 Palma de Mallorca 1970
1969 Moskou
1969 Mar del Plata 1926
1970 Havana 1970
1970 Wijk aan Zee, Hoogovens
1970 Haifa
1970 Herceg Novi 1971
1970 Belgrado USSR - Wereld 1971
1971 Fischer - Larsen 1971
1971 Fischer - Taimanov 1971
1970 Kapfenberg
1970 Oegstgeest 1970
1970 Siegen 1970
1970 Siegen 1970
1970 Budapest
1970 Buenos Aires
1970 Riga
1970 Skopje
1970 Rovinj-Zagreb 1970
1970 USSR - Wereld 1971
1970 USSR - Wereld
1970 Stadt Uelzen
1970 Leeuwarden 1970
1970 Amsterdam, IBM
1970 Palma de Mallorca 1971
1970 Belgrado USSR - Wereld 1970
1970 Buenos Aires 1970
1970 Amsterdam
1970 Palma de Mallorca 1970
1971 Wijk aan Zee, Hoogovens
1971 Baja
1971 Alexandria - Lazarevic 1971
1971 Petrosjan - Fischer 1971
1971 Cork
1971 Fischer - Larsen 1971
1971 Fischer - Petrosjan 1971
1971 Fischer - Taimanov
1971 Kortsjnoi - Geller 1971
1971 Larsen - Uhlmann 1971
1971 Petrosjan - Hübner 1971
1971 Petrosjan - Kortsjnoi 1971
1971 Smyslov - Portisch 1971
1971 Haifa
1971 Leeuwarden
1971 Leningrad
1971 Mayaguez, Puerto Rico
1971 Palma de Mallorca
1971 Luxemburg
1971 Moskou - Budapest
1971 Oostende
1971 Palma de Mallorca
1971 Skopje
1971 Tbilisi
1971 Uhlmann - Larsen
1971 Amsterdam, IBM
1971 Gori
Andriessen, W.F. 1971 Amsterdam. Donner-Ree, polemiek en tweekamp 1972
1971 Berlijn
1971 Fischer - Petrosjan
1971 Petrosjan - Fischer 1971
1971 Mar del Plata
1971 Erevan
1971 Moskou
1971 Luhacovice
1971 Mar del Plata 1971
Cafferty, B. (ed.) 1971 Candidates matches 1972
1971 Havana
Spence, J. 1971 Ventura U.S. Open 1973
1972 Amsterdam IBM
1972 Caracas
1972 Graz
Hasan, H., Campomanes, F. 1972 Hongkong
Hasan, H., Campomanes, F. 1972 Hongkong 1973
Hasan, H., Campomanes, F. 1972 Skopje 1973
1972 Kecksemet
1972 Leeuwarden 1972
1972 Montilla-Moriles
1972 Palma de Mallorca 1973
1972 Las Palmas
Frey, R., Witkowski, S. 1972 Spasski - Fischer
Evans, L., Smith, K. 1972 Fischer-Spassky, move by move 1973
Polihroniade, E., Stefaniu, C. 1972 Spasski - Fischer
Euwe, M., Timman, J. 1972 Spasski - Fischer 1972
Matanovic, A. 1972 Skopje 1972
Sosonko, G. 1972 San Antonio 1973
1972 Bakoe
1972 Palma de Mallorca
1972 Sarajevo
Jongsma, L. 1972 Spassky - Fischer. Duel van de eeuw 1972
Donner, J.H. 1972 Spasski - Fischer. Dagboek van een tweekamp 1972
Larsen, B., Levy., 1972 San Antonio 1973
Alexander, C.H.O.'D. 1972 Spasski - Fischer 1972
Teschner, R. 1972 Spasski - Fischer 1972
Roberts, R. e.a. 1972 Spasski - Fischer 1972
Gligoric, S. 1972 Spasski - Fischer 1972
Pachman, L. 1972 Spasski - Fischer 1972
Bruycker, B. de 1972 Spasski - Fischer 1972
1972 Cienfuegos
Varnusz, E., Florian, T. 1972 Spasski - Fischer 1972
Alexander, C.H.O.'D. 1972 Spasski - Fischer 1972
1972 Spasski - Fischer
Byrne, R. 1972 Spasski - Fischer. Both sides of the chessboard 1973
1971 Fischer - Larsen 1973
1971 Fischer - Petrosian 1973
1971 Fischer - Taimanov 1973
Euwe, M., Muhring, W.J. 1972 Spasski - Fischer. De match van de eeuw. Teleaccursus 1972
Gligoric, S. 1972 Fischer - Spasski 1972
Matzinger, F. (red.) 1972 Spasski - Fischer
Gligoric, S. 1972 Spasski - Fischer 1972
Reshevsky, S. 1972 Spasski - Fischer 1972
1972 Wijk aan Zee
Keene, R. D., Levy, D. 1972 Skopje 1973
1972 Skopje
Spence, J. 1972 Atlantic City U.S. Open 1973
Euwe, M., Timman, J. 1972 Fischer World Champion! 2002
Fine, R. 1972 Reykjavik. Bobby Fischer's Conquest of the World's Chess Championship 1973
Purdy, C. 1972 How Fischer won. World chess championship 1972
1973 Amsterdam IBM
1972/1973 Groningen
1973 Hospitalet
1973 Lanzarote
Kramer, H. 1973 Leeuwarden 1973
1973 Leningrad 1974
1973 Petropolis 1974
1973 Madrid 1974
1973 Netanya
1973 Las Palmas
1973 Wijk aan Zee
1973/1974 Tel Aviv 1974
1973 Sarajevo
1973 Moskou
1973 Moskou
1973 Hilversum
1973 Tallinn 1974
1973 Petropolis 1974
1973 Wijk aan Zee
1973 Tallinn 1973
1973 Dortmund 1973
1973 Leningrad
1973 Cienfuegos
1973 Madonna di Campiglio 1973
1974 Amsterdam IBM 1974
1974 Karpov - Kortsjnoi 1974
1974 Karpov - Poloegajevski 1974
1974 Karpov - Spasski 1974
1974 Kortsjnoi - Petrosjan 1974
1974 Mecking - Kortsjnoi 1974
1974 Petrosjan - Portisch 1974
1974 Spasski - Byrne 1974
1973/1974 Groningen
1974 Hastings
1974 Boekarest 1974
1974 Lanzarote
Hartston, W.R., Keene, R.D. 1974 Karpov - Kortsjnoi 1974
1974 Medellin 1974
1974 Montilla/Moriles
1974 Nice
1974 Nijmegen 1974
1974 Rotterdam
1974 Solingen 1974
1974 Teesside
1974 Teesside
1974 Wijk aan Zee
1974 Leeuwarden 1974
1974 Boekarest
1974 Nice, Olympiade 1975
1974 Karpov - Poloegajevski
1974 Kortsjnoi - Mecking
1974 Petrosjan - Portisch
1974 Spasski - Byrne
1974 Alexandria - Shull
1974 Alexandria - Shull
1974 Kozlovskaia - Levitina
1974 Kozlovskaia - Levitina
1974 Lanzarote
1974 Menorca
1974 Menorca
1974 Menorca
1974 Roemenië - Hongarije (dames)
1974 Halle
1974 Halle
1974 Kortsjnoi - Karpov
1974 Kortsjnoi - Karpov
1974 Leningrad 1975
1975 Amsterdam
1975 Groningen
1975 Euwe - Sosonko
1975 Istanboel
1975 Leeuwarden
1975 Leipzig
1975 Nijmegen
1975 Olot
1975 Szolnok
1975 Wijk aan Zee
1975 Rotterdam
1975 Sliema
1975 Stralsund
1975 Boekarest
1975 Gaprindashvili - Alexandria 1976
1975 Erevan 1975
James, J., Barden, L. 1975 London 1979
James, J., Barden, L. 1976 London 1979
James, J., Barden, L. 1977 London 1979
1975 Tallinn
1975 Portoroz-Ljubljana 1977
1975 Milaan
1976 Amsterdam
1976 Kortsjnoi - Timman
1976 Biel 1976
1976 Varese 1976
1976 Caracas
1976 Haifa
1976 Gröditz
Timman, J., Sosonko, G., Ligterink, G., Bij de Weg, M. 1975/1976 Groningen 1976
1976 Moskou
1976 Wijk aan Zee 1976
1976 Lublin
1976 Biel 1976
1976 Boekarest
Andriessen, W.F. 1976 Haifa, 22e schaakolympiade 1977
1976 Roosendaal
1976 Biel
1976 Biel 1979
1976 Manilla 1979
1976 Varese 1979
Welling, J., Woodhams, M. 1976 Amsterdam
1976 Haifa
1976 Budapest
1977 Amsterdam
1977 Bangkok 1977
1977 Belgrado
1977 Eeklo
1977 Groningen 1977
1977 Mexico City
1975 Peking 1978
1977 Manilla 1978
1977 Polanica Zdroj
1977 Santa Lugares 1977
1977 Tallinn 1978
1977 Tilburg 1978
1977 Wijk aan Zee 1977
1977 Zagreb 1977
1977 Ljubljana-Portoroz
1977 Leeuwarden
1977 Leningrad
1977/1978 Kortsjnoi - Spasski 1978
Bouwmeester, H., Herik, J. van den., Jongsma, L. 1978 Karpov - Kortsjnoi. Het schaak der wrake 1978
Donner, J.H. 1978 Karpov - Kortsjnoi. Dagboek van de tweekamp 1978
Keene, R.D. 1978 Karpov - Kortsjnoi. The inside story of the match 1978
Larsen, B., Stean, M. 1978 Karpov - Kortsjnoi 1978
Timman, J., Pam, M. 1978 Karpov - Kortsjnoi 1979
1978 Buenos Aires
1978 Bugojno
1978 Bugojno 1979
1978 Smederevska Palanka
1977/1978 Groningen
1978 Kiel 1978
1978 Penang
1978 Reykjavik
1978 Ashkhabad
1978 Tiblisi
1978 Tilburg 1979
1978 Tilburg
1978 Itoo City
1978/1979 Praag
1978 Wijk aan Zee
1978 Graz
1978 Buenos Aires 1979
1978 Niksic
1978 Bugojno
Borik, O. 1978 Buenos Aires, Schach-Olympiade 1979
1977 Across Canada
1977 Canada
1978 Santa Cruz
Larsen, B. 1978 Karpov - Kortsjnoi
1978 Gaprindashvili - Tsjiboerdanidze 1979
1978 Amsterdam
1978 Sas van Gent
1978 Leeuwarden
1978 Kiev 1980
Samarian, S. 1978 Karpov - Kortsjnoi 1978
1977 Kortsjnoi - Spasski 1978
1977 Kortsjnoi - Polugajevski 1978
1977 Kortsjnoi - Petrosian 1978
1977 Polugajevski - Mecking 1978
1977 Portisch - Larsen 1978
1977 Spasski - Portisch 1978
1977 Spasski - Hort 1978
1978 Karpov - Kortsjnoi 1978
1978 Daugavpils
1978 Eerbeek, Henspapier Meestertoernooi
Edmondson, E., Tal, M. 1978 Chess scandels. The 1978 World Chess Chamiponship 1981
1978 Amsterdam, IBM
Tal, M., Bjelica, D. 1978 Karpov - Korchnoi. Report from Baguio. 1979
1979 Graz
1979 Groningen
1979 Lodz
1979 Montreal 197
Tal, M., Chepizhny, V., Roshal, A. 1979 Montreal 1980
1979 Sao Paolo
1979 Tallinn
Andriessen, W.F. 1979 Tilburg 1980
Ploeger, M. 1979 Waddinxveen 1979
1979 Kecksemet
1979/1980 Praag
1979 Wijk aan Zee
1979 Malmö 1980
Miles, T., Speelman, J. 1979 Riga
1979 Riga 1980
Becker, A. 1979 Buenos Aires (Konex-Canon) 1982
Miles, T., Chandler, M. 1979 Rio de Janeiro 1979
1979 Amsterdam (IBM)
James, J., Hartston, W.R. 1979 London BBC 1981
James, J., Hartston, W.R. 1980 London BBC 1981
James, J., Hartston, W.R. 1981 London BBC 1981
1979 Leeuwarden
Wille, L. 1979 Eeklo
Burkett, M. 1979 Lone Pine 1979
Griffiths, P.C. 1978/79 Hastings
Samarian, S. 1979 Montreal
Samarian, S. 1979 Tilburg
Miles, T. 1979 Minsk 1980
Wade, R.G., Blackstock, L.S., Hosking, A.L. 1979 Montreal
Blackstock, L.S., Wade, R.G. 1979 Tilburg 1980
Miles, T. 1979 Buenos Aires (Clarin) 1980
Chandler, M. 1979 Lone Pine 1979
1980 Eindhoven
Ploeger, M. 1980 Groningen
1980 Leipzig
1980 Reykjavik
1980 Tilburg 1981
1980 Kortsjnoi - Petrosjan
1980 Amsterdam
Hartston, W.R., Reuben, S. 1980 London 1980
1980 Quilmes 1980
1980 Tilburg
1980 Tilburg 1981
1980 Hilversum
Novrup, S. 1980 Kopenhagen 1980
1980 Leeuwarden
1980 Wijk aan Zee
Miles, T. 1980 Skara 1980
Bjelica, D., Ivkov, B. 1980 Bugojno 1980
1980 Budapest 1981
Bilek, I. 1980 Malta 1982
1981 Eindhoven 1981
Ploeger, M. 1981 Groningen
1981 Hilversum
Hort, V., Mädler, M. 1981 Karpov - Kortsjnoi 1981
1981 Frunse 1985
1981 Bydgoszcz
Pachman, L. 1981 Karpov - Kortsjnoi 1981
Keene, R.D. 1981 Karpov - Kortsjnoi 1981
Ligterink, G. 1981 Tilburg 1982
1981 Wijk aan Zee
1980/1981 Wilna 1982
Marfia, J. 1981 Palo Alto 1981
Pachman, L. 1981 Hübner - Kortsjnoi 1981
Averbach, J. 1981 Karpov - Kortsjnoi 1982
Beyersdorf e.a. 1979 Riga 1981
Beyersdorf e.a. 1979 Rio de Janeiro 1981
Beyersdorf e.a. 1980 Hübner - Adorjan 1981
Beyersdorf e.a. 1980 Hübner - Kortsjnoi 1981
Beyersdorf e.a. 1980 Hübner - Portisch 1981
Beyersdorf e.a. 1980 Kortsjnoi - Petrosian 1981
Beyersdorf e.a. 1980 Kortsjnoi - Polugajevski 1981
Beyersdorf e.a. 1980 Polugajevski - Tal 1981
Beyersdorf e.a. 1980 Portisch - Spasski 1981
Beyersdorf e.a. 1981 Karpov - Kortsjnoi 1981
Novrup, S. 1981 Kopenhagen 1981
1981 Amsterdam IBM Herinnerings Schaaktoernooi 1981
1981 Eeklo ECI 8e toernooi 1981
1982 Eindhoven 1983
Ploeger, M. 1982 Groningen
1982/1983 Venlo
Dezsö, S. 1982 Luzern
1982 Moskou 1983
1982 Tilburg 1983
Pfleger, H., Kurz, E. 1982 Hamburg 1982
Novrup, S. 1982 Kopenhagen 1982
Wade, R.G. 1982 Mar del Plata
1982 Erevan
Wade, R.G. 1982 Toluca
Wade, R.G. 1982 Las Palmas
1982 Hilversum
1982 Timman - Kortsjnoi KRO schaaktweekamp 1983
1982 Luzern Schacholympiade 1984
1982 Amsterdam/Drachten. Kampioenschap van Nederland
1982 Luzern Olympiad. Special Issue 1982
1983 Eindhoven
Ploeger, M. 1983 Groningen 1983
Timmer, J. 1983 Timman - Spasski 1984
1983 Oostende
Sterren, P. van der 1983 Wijk aan Zee
1983 Praag 1983
1983 Hilversum
1983 Bela Crkva
Verhoeven, R. 1983 Tilburg 1984
Wade, R.G. 1983 Niksic 1983
1983 Kasparov - Beljavski 1983
1983 Kortsjnoi - Portisch 1983
1983 Linares 1983
1983 Ribli - Torre 1983
1983 Smyslov - Hübner 1983
Wade, R.G. 1983 Plovdiv 1983
Wade, R.G., Blackstock, L.S. 1983 Moskou
Pfleger, H., Kurz, E. 1983 Bath 1983
1983 Mijdrecht
1983 Hilversum
1983 Warschau 1983
Novrup, S. 1983 Århus 1983
1983 Kortsjnoi - Timman
1983 Tal - Andersson
1983 Wijk aan Zee
Wade, R.G. 1983 Niksic 1983
Keene, R.D., Lawson, D. 1983 Kasparov - Kortsjnoi 1983
1984 Eindhoven 1984
Ploeger, M. 1983-1984 Groningen
1984 Sas van Gent
Sterren, P. van der 1984 Wijk aan Zee
Timmer, J. 1984 Timman - Portisch 1985
Keene, R.D. e.a. 1984 USSR - Rest van de wereld 1984
Lobron, E. e.a. 1984 Thessaloniki 1985
Verhoeven, R. 1984 Tilburg 1985
1984 Graz 1985
1984 Mijdrecht
Averbach, J., Taimanov, M.E. 1984/1985 Karpov - Kasparov 1986
Averbach, J., Taimanov, M.E. 1985 Karpov - Kasparov 1986
Schiller, E. 1984 USSR - Rest van de wereld 1984
1985 Amsterdam
1985 Arnhem
1985 Eindhoven 1985
Ploeger, M. 1984/1985 Groningen
1985 Hamburg
Wijgerden, C. van 1985 Wijk aan Zee
Kasparov, G. 1985 Karpov - Kasparov 1986
Wade, R.G. 1985 Timman - Kasparov
Wade, R.G. 1985 Montpellier
Wade, R.G. 1985 Tal - Timman
1985 Albena
1985 Sofia
1985 Portoroz/Ljubljana 1985
1985 Tunis
Böhm, H., Mulder, J. 1985 Karpov - Kasparov 1985
Kasparov, G. 1985 Karpov - Kasparov 1987
Keene, R.D., Goodman, D. 1985 Karpov - Kasparov 1985
Suetin, A. 1984/1985 Karpov - Kasparov 1989
Suetin, A. 1985 Karpov - Kasparov 1989
Suetin, A. 1986 Karpov - Kasparov 1989
Suetin, A. 1987 Karpov - Kasparov 1989
Pfleger, H. e.a. 1984/1985 Karpov - Kasparov 1985
Pfleger, H. e.a. 1985 Karpov - Kasparov 1985
Pfleger, H. e.a. 1985 Karpov - Kasparov 1985
1985 Tilburg 1985
1984/1985 Karpov - Kasparov
1984/1985 Karpov - Kasparov
1985 Karpov - Kasparov
1985 Timman- Kasparov 1986
Wade, R.G. 1985 Montpellier
Kulik, W. 1985 Montpellier
Kulik, W. 1985 Londen
1985 Cedok
Roos, C., Sibbing, T. 1985 Amsterdam 1985
Roos, C., Sibbing, T. 1985 Amsterdam Simultaan Sosonko 1985
Grolus, J. 1984/1985 Karpov - Kasparov 1985
Grolus, J. 1985 Match Karpov-Kasparov 1984-85
Averbach, J., Taimanov, M.E. 1984/1985 Karpov - Kasparov 1986
Averbach, J., Taimanov, M.E. 1985 Karpov - Kasparov 1986
Kasparov, G. 1984/1985 Karpov - Kasparov 1986
Kasparov, G. 1985 Karpov - Kasparov 1986
Ploeger, M. 1985/1986 Groningen
Ozsváth, A., Murin, J. 1986 Szirak
Wijgerden, C. van 1986 Wijk aan Zee
1986 Eindhoven
Hecht, J. , Trepper, G. 1985 Timman - Kasparov
Hecht, J. , Trepper, G. 1986 Kasparov - Karpov
Hecht, J. , Trepper, G. 1986 Kasparov - Miles
Wade, R.G. 1985 Timman - Kasparov
Wade, R.G. 1985 Timman - Tal
Wade, R.G. 1986 Sokolov - Vaganian
Wade, R.G. 1986 Timman - Joesoepov (Tilburg)
Wade, R.G. 1986 Wijk aan Zee
Ploeger, M. 1986 Sas van Gent
H.-J. Hecht, S. Samarian e.a. 1986 Dubai 1987
1986 Wenen 1986
Timmer, J. 1986 Timman - Joesoepov (Hilversum) 1987
Ligterink, G. 1986 Brussel 1987
Bor, W. e.a. 1986 Utrecht 1988
Kasparov, G. 1986 Kasparov - Karpov 1989
1986 Naleczow
Keene, R.D., Goodman, D. 1986 Kasparov - Karpov 1986
1986 Amsterdam
1986 Reykjavik
Ligterink, G. 1986 Kasparov - Karpov 1986
Hartston, W. e.a. 1986 Brussel 1987
1986 Groningen
Geuzendam, D.J. ten 1986 Tilburg 1986
Kavalek,L., McCambridge, V. 1986 Las Vegas/Atlantic City 1986
Klinger, J. 1986 Wenen Open 1986
1986 Tilburg 1986
1986 Bugojno
1986 Polanica Zdroj
1986 Polanica Zdrój
1986 Kasparov - Karpov 1986
1986 Kasparov - Karpov 1986
Helmers, K.N. 1986 Kasparov - Karpov 1986
Kasparov, G. 1986 Kasparov - Karpov 1986
1986 Israel 1986
1986 Villa Carlos Paz 1986
Spahn, C. 1986 Schach der Grossmeister Timman-Miles 1986
Wade, B. e.a. 1986 Dubai Olympiad 1987
Ploeger, M. 1986/1987 Groningen 1987
1987 Venlo 1988
Siebenhaar, E. 1987 Brussel Blitz 1987
Pam, M. e.a. 1987 Amsterdam
Schreiner, H. 1987 Mannheim
1987 Eindhoven
Timmer, J. 1987 Timman - Ljubojevic 1988
Bronstein, D. 1987 Kasparov - Karpov 1988
Böhm, H. 1987 Kasparov - Karpov 1988
1987 Hamburg
1987 Den Haag
1987 Portoroz/Ljubljana
1987 Naleczow 1987
Berg, J. van den, Pliester, L. 1987 Wijk aan Zee
1987 Brussel 1987
Pfleger, H. e.a. 1987 Kasparov - Karpov 1987
1987 Amsterdam
1987 Ter Apel
1987 Arnhem
1987 Groningen
1987 Brussel
1987 Tilburg 1988
1987 Tilburg 1988
1987 Praag
Keene, R. 1987 London Speed Chess Challenge Kasparov v Short 1987
Böhm, H. e.a. 1988 Amsterdam
1988 Bussum
Hort, V., Lobron, E., Hofhuizen, H. 1988 Wijk aan Zee
Ploeger, M., Zeeuw, M. de 1988 Arnhem 1988
Broeder, G. den e.a. 1988 Rotterdam 1988
Bottema e.a. 1988 Amsterdam
1988 Belfort
Grooten, H. e.a. 1988 Eindhoven
1988 Timman - Tal 1989
1988 Thessaloniki
1988 Bussum
1988 Reykjavik
Berg, J. van den 1988 Amsterdam
1988 Groningen
Dlugy, M. 1988 Cambridge Springs 1988
Geuzendam, D.J. ten 1988 Tilburg 1988
Khalifman, A., Nesis, G.E. 1988 Moskou 1988
Pähtz, T. 1988 Arena 1988
Sosonko, G. 1988 Adelaide 1988
Timman, J. 1988 Moskou 1988
Geuzendam, D.J. ten 1988 Tilburg 1988
1988 Tilburg
Grooten, H. 1988 Tilburg
1988 Dieren I 1988
1988 Brussel 1988
Joksic, S., Crisovan, A. 1988 Moskou
1987 Lwow
1987 Sverdlovsk
Siebenhaar, E. 1988 Berlijn
1988 Groningen
1988 Dieren II
Dominguez, A. 1988 Almeria Computers 1988
Reek, J. van 1988 Moskou
Reek, J. van 1989 Skelleftea
Reek, J. van 1990 Rotterdam
Reek, J. van 1991 Linares
Reek, J. van 1992 Dortmund
Reek, J. van 1993 Amsterdam
Reek, J. van 1994 Linares
Reek, J. van 1995 Dortmund
Reek, J. van 1996 Las Palmas
Reek, J. van 1997 Tilburg
Reek, J. van 1998 Linares
Reek, J. van 1999 Wijk aan Zee
Reek, J. van 2000 Linares
Reek, J. van 2001 Dortmund
Reek, J. van 2002 Linares
Reek, J. van 2003 Linares
Reek, J. van 1988-2003 Supertournaments 2004
Wade, R.G, Speelman, J. 1988 Moskou
1988 Israel 1986
Ploeger, M. (red.) 1998 Sas van Gent 1988
Grooten, H. e.a. 1989 Hilversum 1989
Grooten, H., Bouwmans, E. 1989 Tilburg
Sosonko, G. 1989 Wijk aan Zee
1989 Timman - Short 1990
1989 Warschau
Ploeger, M. 1989 Arnhem
1989 Palma de Mallorca
1989 Groningen 1990
1989 Barcelona 1998
1989 Groningen
1989 Fortalezo
1989 Amsterdam
Kieboom, B., Zanden, C. van der 1989 Dieren
Schellingerhout, N. e.a. 1989 Groningen
Cardon, H. 1989 Budapest 1989
Dautov, R. 1989 Kecskemet 1989
Dlugy, M. 1989 Philadelphia 1989
Ligterink, G.H., Kamp, B. van de 1989 Rotterdam 1989
Samarian, S. 1989 Altensteig
Böhm, H. e.a. 1989 Amsterdam
Vliet, F. van der., Broeder, G. den 1989 Rotterdam World Cup 1989
1989 Rotterdam World Cup
1989 London Karpov - Yusupov; Timman - Speelman Official souvenir programme
1989 Brugge ECI 16e toernooi 1989
Piket, J., Nunn, J. 1990 Wijk aan Zee
1990 Warschau
1990 Rotterdam
1990 Linares
Ploeger, M. 1990 Sas van Gent 1990
Grooten, H. 1990 Tilburg 1990
1990 Amsterdam
Riemens, M. e.a. 1990 Groningen 1991
1990 Timman - Seirawan 1991
Kasparov, G., Geller, E. e.a 1990 Kasparov - Karpov 1991
Ftacnik, L. , Stohl, I. 1990 Manilla 1990
Keene, R. 1990 Kasparov - Karpov 1991
1990 Ter Apel
1990 Reykjavik
1990 Enschede
Kasparov, G., Geller, E. e.a 1990 Kasparov - Karpov 1991
Schellingerhout, N. 1990 Groningen
Dlugy, M. 1990 New York 1990
Geuzendam, D.J. ten 1990 Munchen 1990
Geuzendam, D.J. ten 1990 Munchen 1990
Mikhalchishin, A. 1990 Lvov 1990
Ree, H. 1990 Karpov - Timman 1990
Tisdall, J. 1990 Reykjavik 1990
Busch, K. 1990 Budapest 1990
Geuzendam, D.J. ten 1990 Amsterdam 1990
Geuzendam, D.J. ten 1990 Praag 1990
Geuzendam, D.J. ten 1990 Santiago (de Chile) 1990
Kuijf, R. 1990 Hilversum 1990
Psakhis, L. 1990 Kasparov - Psakhis 1990
Pliester, L., Douven, R. 1990 Kasparov - Karpov 1990
Ftacnik, L. 1990 Novi Sad. Olympiade 1990
Kieboom, B., Votruba, P., Zanden, C. van der 1990 Arnhem. OHRA Junior Chess Championship
Seirawan, Y., Tisdall, J. 1990 Kasparov - Karpov. Five Crowns 1990
Borik, O., Pfleger, H. 1990 Kasparov - Karpov 1991
Withuis, B. 1991 Ter Apel
Berg, J. van den, Bottema, T. 1991 Arnhem 1991
Böhm, H. 1991 Amsterdam 1991
Bouwmans. E., Grooten, H. 1991 Eindhoven 1991
1991 Enschede 1991
Homs, G. 1991 Arnhem 1992
1991 Rheden I (Dieren)
1991 Rheden II (Dieren)
Timmer, J., Timmer, R. 1991 Timman -Ivantsjoek 1992
Timmer, J., Timmer, R. 1991 Timman -Ivantsjoek 1992
Bouwmans. E., Grooten, H. 1991 Tilburg 1992
Riemersma, L. e.a. 1991 Groningen 1992
Knol, W. 1991 Bad Wörishofen 1991
Schellingerhout, N. 1991 Groningen
Geuzendam, D.J. ten 1991 Linares 1991
Smit, M. 1991 Speelman - Short 1991
Tiviakov, S. 1991 Kherson 1991
Geuzendam, D.J. ten 1991 Groningen I 1991
Geuzendam, D.J. ten 1991 Wijk aan Zee (kandidatenmatches) 1991
Geuzendam, D.J. ten 1991 Wijk aan Zee Hoogovens 1991
Kuijf, R. 1991 Groningen II 1991
Ree, H. 1991 Sarajevo Kandidatenmatches 1991
Wolff, P. 1991 Los Angeles 1991
1991 Joesoepov - Ivantsjoek 1991
1991 Karpov - Anand 1991
1991 Short - Gelfand 1991
1991 Timman - Kortsjnoi 1991
Geuzendam, D.J. ten 1991 Reggio Emilia 1992
Geuzendam, D.J. ten 1991 Reggio Emilia 1992
Nunn, J. 1991 Belgrado 1992
Nunn, J. 1991 Londen 1992
Riemersma, L. e.a. 1991 Groningen Open 1992
Timman, J. 1991 Timman - Ivantsjoek 1992
Fiala, V. 1991 Moskou 1992
Soffer, R. 1991 Rishon le Zion 1991
1991 Tel Aviv B 1991
1991 Tel Aviv A 1991
1991 Joesoepov - Dolmatov
1991 Kortsjnoi - Sax
1991 Wijk aan Zee Hoogovens
Diepen, P. van 1991 Den Haag 6e Aegon computer-schaaktoernooi 1991
Grooten, H. 1992 Eindhoven 1992
Bouwmans. E., Paulssen, N. 1992 Cap Martin/Roquebrune. Melody Amber
Berg, J. van den, Spierings, M. 1992 Dieren NK dames 1992
Böhm, H., Berg, B. van den 1992 Amsterdam
Davies, N., Pein, M., Levitt, J. 1992 Fischer - Spasski II 1992
Ploeger, M. 1992 Sas van Gent I 1992
Ploeger, M. 1992 Sas van Gent II 1992
Knol, W. 1992 Bad Wörishofen 1993
1992 Enschede 1992
Hoeksema, E. e.a. 1992 Groningen
Keene, R. 1992 Fischer - Spasski II. The return of a legend 1992
1992 Ter Apel
1992 Rishon-le Zion 1993
1992 Tel Aviv 1993
1992 Ramat-Gan 1992
Pieper, G., Zeevaarder, M. 1992 Groningen
Geuzendam, D.J. ten 1992 Wijk aan Zee 1992
Geuzendam, D.J. ten 1992 Wijk aan Zee 1992
Hodgson, J. 1991/1992 Hastings 1992
Tal, M., Vaganian, R. 1991 Moskou 1992
Geuzendam, D.J. ten 1992 Cannes 1992
Geuzendam, D.J. ten 1992 Linares I 1992
Hazai, L. 1992 Boedapest 1992
Thipsay, P. 1992 Calcutta 1992
Tisdall, J. 1992 Agdestein - Shirov 1992
Geuzendam, D.J. ten 1992 Dortmund 1992
Geuzendam, D.J. ten 1992 Dortmund Open 1992
Gutman, L. 1992 Bad Wörishofen 1992
Plaskett, J. 1992 Reykjavik 1992
Ree, H. 1992 Karpov - Short 1992
Ree, H. 1992 Linares II 1992
Ree, H. 1992 Timman - Joesoepov 1992
Fiala, V. 1992 Barcelona 1992
Seirawan, Y., Stefanovic, G. 1992 Fischer - Spasski. No Regrets 1992
1992 Altensteig 1993
Kohlmeyer, D., Fondern, M. van 1992 Fischer - Spasski.Ein Schachgenie kehrt zurück 1992
1992 Tilburg
Matanovic, A. 1992 Fischer - Spasski 1992
Berg, J. van den., Spierings, M. 1992 Dieren Open kampioenschap van Nederland 1992
1993 Ter Apel
Geuzendam, D.J. ten 1993 Linares 1993
Geuzendam, D.J. ten 1993 Wijk aan Zee 1993
Broeder, G. den e.a. 1993 Monaco. Second Amber
1993 Dieren I
1993 Dieren II
1993 Antwerpen
Böhm, H. 1993 Amsterdam
King, D, Trelford, D. 1993 Kasparov - Short 1993
1993 Enschede
Knol, W. 1993 Bad Wildbad 1994
1993 Groningen
Happel, H.A., Kort, J.C. 1993 Den Haag 1993
1993 Tilburg
Kohlmeyer, D. 1993 Karpov - Timman 1993
Kohlmeyer, D. 1993 Kasparov - Short 1993
Keene, R. 1993 Kasparov - Short 1993
Hoeksema, E. e.a. 1993 Groningen I
Hoeksema, E. e.a. 1993 Groningen II
Weg, M. bij de 1993 Eindhoven 1993
Carpintero, J. 1993 Linares
Carpintero, J. 1993 Dos Hermanas
Carpintero, J. 1993 Leon
Carpintero, J. 1993 Madrid
Zeevaarder, M. 1993 Groningen III
Geuzendam, D.J. ten 1993 Short - Timman 1993
Hoeksema, E. 1992 Groningen 1993
Nikitin, A. 1993 Polgar - Spasski 1993
Sokolov, I. 1992 Pamplona 1993
Speelman, J. 1992 Durango 1993
Speelman, J. 1992 Hastings 1993
Averbakh, Y. 1993 Kasparov - Short 1993
Ftacnik, L., Ambroz, J. 1993 Biel 1993
Hartston, W. 1993 Short v Kasparov 1993
Grooten, H., Withuis, B. 1994 Ter Apel
1994 Amsterdam
Broeder, G. den e.a. 1994 Monaco. Third Amber 1994
1994 Rheden NK vrouwen
Weg, M. bij de 1994 Amsterdam 1994
Carpintero, J. 1994 Linares
1994 Antwerpen
1994 Enschede 1994
1994 Tilburg I
1994 Tilburg II
Geuzendam, D.J. ten 1994 Anand - Joesoepov 1994
Geuzendam, D.J. ten 1994 Gelfand - Adams 1994
Geuzendam, D.J. ten 1994 Kamsky - Van der Sterren 1994
Geuzendam, D.J. ten 1994 Kramnik - Joedasin 1994
Geuzendam, D.J. ten 1994 Salov - Khalifman 1994
Geuzendam, D.J. ten 1994 Timman - Lautier 1994
Ilic, Z. 1993 Long Beach 1994
Shabalov, A., Yermolinsky, A. 1993 Long Beach 1994
Geuzendam, D.J. ten 1994 Dortmund 1994
Geuzendam, D.J. ten 1994 Las Palmas 1994
Timman, J. 1994 Anand - Kamsky 1994
Timman, J. 1994 Kramnik - Gelfand 1994
Timman, J. 1994 Timman - Salov 1994
Hoeksema, E. e.a. 1994 Groningen
Geuzendam, D.J. ten 1994 Linares 1994
1994 Breda
Polugaevski, L., Piket, J., Guéneau, C. 1994 Buenos Aires. Sicilian Love
Kuijf, R., Grooten, H. 1994 Amsterdam I
Kuijf, R., Grooten, H. 1994 Amsterdam II
Weg, M. bij de 1994 Moskou
Metz, H. 1994 Horgen
Snijders, F. e.a. 1994 Sas van Gent 1 1994
Snijders, F. e.a. 1994 Sas van Gent 2 1994
Homs, G. (red.) 1994 Dieren 1994
Snijders, F. e.a. 1994 Sas van Gent 1994
Grooten, H. e.a. 1995 Ter Apel
Krabbé, T. e.a. 1995 Amsterdam I
1995 Antwerpen
Weg, M. bij de 1995 Amsterdam NK
Keene, R. 1995 Kasparov - Anand 1995
Kohlmeyer, D., Konikowski J., Krois, A. 1995 Dortmund 1995
Uhlmann, W., Treppner, G. 1995 Kasparov - Anand
1995 Kasparov - Anand
1995 Maastricht
1995 Hengelo
Hoelen, R., Kuijf, R., Grooten, H. 1995 Amsterdam II 1995
Hoelen, R., Kuijf, R., Grooten, H. 1995 Amsterdam III 1995
Homs, G. 1995 Dieren 1995
Hoeksema, E. e.a. 1995 Groningen-1
1995 Enschede 1996
Eade, J. 1995 San Francisco 1995
Sanders, K. e.a. 1995 Groningen-2 1995
Broeder, G. den 1995 Monaco. Fourth Amber 1995
Weg, M. bij de 1995 Den Haag. 10e Aegon computer schaaktoernooi 1995
1996 Ter Apel
Weg, M. bij de 1996 Den Haag. 11e Aegon computer schaaktoernooi
Böhm, H. e.a. 1996 Amsterdam. VSB toernooi 'Waarom schaakt u eigenlijk?' 1996
1996 Antwerpen
Weg, M. bij de 1996 Amsterdam II 1996
Homs, G. 1996 Dieren 1996
Hoeksema, E. e.a. 1996 Groningen 1997
Geuzendam, D.J. ten 1996 Amsterdam III 1997
Geuzendam, D.J. ten 1996 Amsterdam IV 1995
Geuzendam, D.J. ten 1996 Amsterdam V 1997
Geuzendam, D.J. ten 1996 Bacrot - Sosonko 1997
1996 Enschede 1997
Geuzendam, D.J. ten 1996 Tilburg. Fontys schaaktoernooi 1997
Brekke, Ø., Harestad, T.G. 1996 Gausdal 1997
Kohlmeyer, D., Konikowski, J., Krois, A. 1996 Dortmund 1996
Ilyumzhinov, K. 1996 Paris, Elista, Yerevan… World Chess Championship Karpov - Kamsky 1996
Broeder, G. den 1996 Monaco Fifth Amber 1996
Kohlmeyer, D. 1996 Wien. Schachelite in Wien 1996
Snijders, F. e.a. 1996 Sas van Gent 1996
King, D. 1996 Kasparov - Deeper Blue 1997
King, D. 1997 Kasparov - Deep Blue 1997
King, D. 1996 Kasparov - Deep Blue 1997
King, D. 1996 Kasparov - Deep Blue 1997
King, D. 1997 Kasparov - Deep Blue 1997
Konikowski, J., Krois, A., Treppner, G. 1997 Dortmund 1998
Homs, G. 1997 Dieren Open NK 1997
Geuzendam, D.J. ten 1997 Tilburg 1998
Hoeksema, E. e.a. 1997 Groningen I 1998
Hoeksema, E. e.a. 1997 Groningen I 1998
Hoeksema, E. e.a. 1997 Groningen II 1998
Hoeksema, E. e.a. 1997 Groningen III 1998
Hoeksema, E. e.a. 1998 Karpov-Anand 1998
Berg, J. van den 1997 Rotterdam Nederlands kampioenschap 1998
Berg, J. van den 1997 Timman - Nikolic
Jung, K.-O. 1997/98 Bundesliga I. Schach 1998
Kohlmeyer, D. 1997 Dortmund 1997
Kohlmeyer, D., Nunn, J. 1997 Monte Carlo 6th Amber tournament 1997
Dieren Open NK artikelen 1997
Anjewierden, A. e.a. 1998 Enschede
Hoeksema, E. e.a. 1998 Groningen I
Hoeksema, E. e.a. 1998 Groningen II
Hoeksema, E. e.a. 1998 Groningen III
Boersma, P., Bosch, J. 1998 Rotterdam
Anjewierden, A. 1998 Hengelo
Kohlmeyer, D., Nunn, J. 1998 Mont Carlo 7th Amber tournament 1998
Homs, G. (red.) 1998 Dieren Open NK 1998
Bruyn, J. de 1999 Hengelo
Olthof, R. 1999 Toernooiboek voor de Toekomst 's Hertogenbosch 1999
Homs, G. 2000 Dieren
Davies, N., Martin A. 2000 Kasparov - Kramnik 2000
Koorevaar, T. 2000 Rotterdam
Bareev, E., Levitov, I. 2000 Kasparov - Kramnik 2007
Bareev, E., Levitov, I. 2004 Kramnik - Leko 2007
Bareev, E., Levitov, I. 2006 Kramnik - Topalov 2007
2000 Vlissingen HZ 2000
Jussupow, A. a.o. 2000 Frankfurt Chess Classic 2000
2001 Vlissingen HZ 2001
2002 Vlissingen HZ 2002
Soloviov, S. 2002 Super Tournaments. Wijk aan Zee; Moscow; Cannes; Linares; Dortmund 2003
2003 Vlissingen HZ 2003
Berg, J. van den 2004 Hoogeveen Essent 8e editie 2004
Breutigam, M. 2004 Kramnik vs Leko 2004
2004 Vlissingen HZ 2004
Gershon, A., Nor, I. 2005 San Luis 2005
2005 Vlissingen HZ 2005
Topalov, V., Ginchev, Z. 2006 Topalov - Kramnik 2006
Redactie 2006 Wolvega. Het Remco Heite Schaaktoernooi 2008
Marin, M., Garret, Y. 2007/2008 Reggio Emilia
2006 Vlissingen HZ 2006
2007 Vlissingen HZ 2007
2008 Vlissingen HZ 2008
Redactie 2008 Wolvega. Het Remco Heite Schaaktoernooi 2010
Kohlmeyer, D. a.o. 2008 Dresden Schacholympiade 2009
2009 Vlissingen HZ 2009
2009 Groningen Schaakfestival 2009
Beekhuizen, B. 2010 2e Batavia Amsterdam Schaaktoernooi/ Max Euwe Challenger 2010
Beekhuizen, B. 2010 Amsterdam. Max Euwe Matches 2010
2010 Vlissingen HZ 2010
2010 Groningen Schaakfestival 2010
2011 Groningen Schaakfestival 2011
2012 Groningen schaakfestival 2013
1935 Nederland Euwe - Aljechin, De wedstrijd om het wereldkampioenschap schaken 1935
1937 Euwe - Aljechin / Aljechin wereldkampioen na zijn revanche-wedstijd met Dr. M. Euwe 1937
1947 Pärnu (Estland) The 91 games played in the Training Tournament 1947
1948 Den Haag Wereldkampioenschap, De tournooibode onder redactie Tartakower, S. 1948
1948 Den Haag Wereldschaaktornooi - Dr. S.G. Tartakower analyseert ... 1948
1954 Mar del Plata/2.o Torneo Zonal Sudamericano 1954
1958 Beverwijk, Logboek van het 20e Hoogoven-schaaktoernooi 9 - 19 januari 1958 1958
1958 München, XIII-Schacholympia, Mannschafts Weltmeisterschaft 30 September bis Oktober 1958 1958
1958 Nederland, simultaantournee Botwinnik, Flohr 1958
1958 München Schacholympiade 1958
1959 Beverwijk, 21e Hoogoven Schaaktournooi 1959
1960 Beverwijk, 22e Hoogovenschaaktournooi, redactie Withuis, B.J. 1960
1960 Leipzig, XIV Schach-Olympiade, redactie Machatscheck, H. 1960
1960 Ubbergen, Bulletin Zonetournooi 1960 Groot Berg en Dal, redactie Withuis, B.J. 1960
1961 Amsterdam, IBM Meestertournooi, redactie Withuis, B.J. 1961
1961 Beverwijk, 23e Hoogoven Schaaktournooi 1961
1961 Den Haag, 6e Jeugdwereldkampioenschap 1961
1961 Utrecht, PAM-tournooi 1961
1962 Amsterdam 2e IBM (Meester-) tournooi 1962
1962 Beverwijk 24e Hoogoven Schaaktournooi 1962
1962 Den Haag tweedaagse landenontmoeting USSR - Nederland 1962
1962 Varna 15e Schaakolympiade 1962
1963 Amsterdam 3e IBM Meestertournooi 1963
1963 Beverwijk 25e Hoogoven Schaaktournooi 1963
1963 Enschede FIDE zoneschaaktournooi I 1963
1964 Amsterdam 4e IBM Meestertournooi 1964
1964 Amsterdam Interzonaal FIDE-schaaktournooi 1964
1964 Beverwijk 26e Hoogoven Schaaktournooi 1964
1964 Groningen 2e internationale Niemeyer-jeugdschaaktournooi 1964
1965 Amsterdam IBM 5e Meestertournooi 1965
1965 Beverwijk 27e Hoogoven Schaaktournooi 1965
1965 Groningen (1964-65) Niemeyer 3e internationaal jeugdschaaktournooi 1965
1966 Amsterdam IBM 6e Meestertournooi 1966
1966 Beverwijk 28e Hoogoven Schaaktournooi 1966
1966 Den Haag FIDE Zonetournooi I 1966
1966 Groningen (1965-66) 4e Niemeyer internationale jeugdschaaktournooi 1966
1967 Groningen (1966-67) 5e Niemeyer internationaal jeugdschaaktoernooi 1967
1967 Amsterdam IBM 7e Meestertournooi 1967
1967 Beverwijk 29e Hoogoven Schaaktournooi 1967
1967 Zierikzee Nederlands kampioenschap 1967
1968 Amsterdam 8e IBM Schaaktournooi 1968
1968 Amsterdam candidatenmatch Kortsnoy - Reshevsky 1968
1968 Eersel Agio tweekamp Donner-Gligoric 1968
1968 Eindhoven Nederlands Studentenkampioenschap schaken 1968
1968 Groningen (1967-68) Niemeyer 6e internationaal jeugdschaaktournooi 1968
1969 Amsterdam 9e IBM Schaaktournooi 1969
1969 Groningen (1968-69), 7e Niemeyer-tournooi 1969
1969 Leeuwarden, Friesche Vlag Schaaktournooi (NK) 1969
1970 Groningen 8e Niemeyer-tournooi, EK-jeugd 1970
1971 Bladel Alexandria - Lazarevic candidatenmatch dames 1971
1971 Groningen (1970-71) 9e Niemeyer-tournooi 1971
1971 Leeuwarden Friesche Vlag Schaaktournooi NK 1971
1971 Oostvoorne-Rozenburg West BP-schaaktournooi NK-jeugd 1971
1972 Groningen 10e Niemeyer EK-jeugd 1972
1972 Rozenburg BP-schaaktournooi jeugdkamp. Ned. 1972
1972 jeugdschaak 1972
1973 Rotterdam BP-schaaktournooi NK-jeugd 1973
1974 Leeuwarden 6e Friesche Vlag Tournooi NK-kamp. 1974
1974 Rotterdam BP-Schaaktournooi NK-jeugd 1974
1975 Amsterdam Ned. Studentenschaakkampioenschap 1975
1975 Leeuwarden 7e Friesche Vlag NK 1975
1975 Nijmegen 2e Estel Schaaktournooi 1975
1975 Rotterdam BP-Schaaktournooi NK jeugd 1975
1975 Sas van Gent 2e internationaal ECI-jeugdschaaktournooi 1975
1976 Amsterdam 16e IBM-schaaktournooi 1976
1976 Amsterdam Euwe vierkamp 1976
1976 Amsterdam Ned. Studentenkampioenschap 1976
1976 Groningen (1975-76) Gasunie schaaktournooi EK-jeugd 1976
1976 Leeuwarden AGO-tweekamp Korchnoy-Timman 1976
1976 Nijmegen Het ESTEL-schaaktournooi NK jeugd 1976
1976 Oosterbeek Ned. Dameskampioenschap 1976
1976 Rotterdam BP-tournooi NK jeugd 1976
1976 Sas van Gent 3e internationale ECI-tournooi jeugd 1976
1976 Velp Reinbouw Schaaktournooi 1976
1976 Willemstad Nederland-België 1976
1977 Amsterdam Elsevier Schaaktweekamp Spasski-Timman 1977
1977 Den Haag (1976-77) ENNIA tournooi jeugdkamp. Den Haag 1977
1977 Eeklo 4e ECI-tournooi 1977
1977 Leeuwarden 32e kampioenschap van Nederland NK 1977
1977 Leeuwarden NK 1977
1977 Mijdrecht NK dames 1977
1977 Nijmegen ESTEL Schaaktournooi NK jeugd 1977
1977 Nijmegen RABObank tournooi 1977
1977 Rotterdam BP-Schaaktournooi NK jeugd 1977
1977 Rotterdam match Larsen-Portisch 1977
1977 Rotterdam NK kamp. meisjes 1977
1977 Tilburg 1e Interpolis Schaaktournooi 1977
1977 Velp Reinbouw Schaaktournooi Open kamp. van Nederland 1977
1978 Amsterdam Voorronde groep 3 van het 7e Europees kamp. voor landenteams 1978
1978 Apeldoorn Voorwedstrijden NK heren 1978
1978 Groningen (1977-78) 3e Gasunie tournooi EK jeugd 1978
1978 Leeuwarden NK 1978
1978 Mijdrecht NK dames 1978
1978 Nijmegen 2e Rabobank rapid-tournooi 1978
1978 Nijmegen ESTEL schaaktournooi NK jeugd 1978
1978 Rotterdam BP tournooi NK jeugd 1978
1978 Sas van Gent ECI-HWP-toernooi 1978
1978 Tilburg 2e Interpolis 1978
1978 Velp Reinbouw tournooi Open kamp. van Nederland 1978
1980 Groningen (1979-80) 5e Gasunie Tournooi EK jeugd 1979
1979 Apeldoorn 5e open Apeldoorns schaakkampioenschap 1979
1979 Dieren 10e Reinbouw schaaktournooi 1979
1979 Eerbeek Voorwedstrijden NK heren 1979
1979 Groningen (1978-79) 4e Gasunie EK jeugd 1979
1979 Mijdrecht Johnson Wax NK dames 1979
1979 Nijmegen ESTEL NK jeugd 1979
1979 Tilburg 3e Interpolis 1979
1979 Waddinxveen jeugdtournooi 1979
1979 Waddinxveen Kats-grootmeestervierkamp 1979
1980 Amsterdam 7e WK doven 1980
1980 Amsterdam NK studenten 1980
1980 Den Bosch HMC-tournooi meisjes 1980
1980 Dieren open kamp. van Nederland 1980
1980 Leeuwarden NK 1980
1980 Mijdrecht 4e Johnson Wax NK dames 1980
1980 Noordwijkerhout 6e Schaakolympiade voor blinden 1980
1980 Sas van Gent 7e ECI tournooi jeugd 1980
1980 Waddinxveen NK jeugd 1980
1981 Amstelveen C&A-toernooi 1981
1981 De Steeg NK jeugd 1981
1981 Den Bosch 2e HMC-meisjestournooi 1981
1981 Eindhoven voorwedstrijden NK 1981
1981 Groningen (1980-81) 6e Gasunie tournament EK jeugd 1981
1981 Leeuwarden NK 1981
1981 Leiden 41e Daniel Noteboom schaaktournooi 1981
1981 Mijdrecht 5e Johnson Wax NK dames 1981
1981 Nijmegen 8e ESTEL tournooi NK jeugd 1981
1981 Nijmegen Rabobank rapid-tournooi 1981
1981 Utrecht NK computers 1982
1982 Amsterdam Drachten Audio Sonic Scicys tournooi NK 1982
1982 Amsterdam Ohra grootmeestertournooi 1982
1982 Arnhem 5e Zagrikom tournooi jeugd 1982
1982 Den Haag DD-toernooi 1982
1982 Dieren Open NK 1982
1982 Eindhoven meisjesinterland 1982
1982 Hilversum VARA schaaktournooi NK jeugd 1982
1982 Leiden 42e Daniel Noteboom tournooi 1982
1982 Mijdrecht Johnson Wax tournooi NK dames 1982
1982 Nijmegen 9. ESTEL schaaktournooi NK jeugd 1982
1982 Nijmegen Rabobank rapid-tournooi 1982
1982 Tilburg 6e Interpolis 1982
1983 Amsterdam 2e OHRA tournooi 1983
1983 Den Haag DD-toernooi 1983
1983 Dieren Open NK 1983
1983 Eeklo 10e ECI schaaktournooi jeugd + jubileum 1983
1983 Eindhoven halve finales NK 1983
1983 Groningen Gasunie tournament EK jeugd 1983
1983 Hilversum 5e Rabo HSG tournooi 1983
1983 Hilversum AVRO-tournooi NK 1983
1983 Hilversum KRO schaaktweekamp Timman-Spassky 1983
1983 Hilversum VARA schaaktournooi NK jeugd 1983
1983 Leiden 43e Daniel Noteboom tournooi 1983
1983 Leiden NK computerschaak 1983
1983 Maarssen Finale Schoolschaakcompetitie 1983
1983 Mijdrecht Johnson Wax NK dames 1983
1983 Nijmegen 1e Haskoningtournooi NK jeugd 1983
1984 Amsterdam 3e OHRA schaakfestival 1984
1984 Den Bosch 5e HMC meisjestournooi 1984
1984 Den Haag Open tournooi DD 1984
1984 Dieren AscoNed / Schlencker- groep tournooi Open NK 1984
1984 Groningen (1983-84) Gasunie schaaktournooi EK jeugd 1984
1984 Hilversum AVRO/Philips tournooi NK 1984
1984 Hilversum KRO schaaktweekamp Timman-Portisch 1984
1984 Hilversum VARA schaaktournooi NK jeugd 1984
1984 Leiden Daniel Noteboom schaaktournooi 1984
1984 Mijdrecht 8e Johnson Wax tournooi NK dames 1984
1984 Nijmegen 2e Haskoning schaaktournooi NK jeugd 1984
1984 Rotterdam: VOLMAC-Porz (kwartfinale Europa-Cup) 1984
1984 Thessaloniki 26th Olympiade 1984
1984 Arnhem Open Nederlandse KNSB kampioenschappen 1984
1985 Amsterdam 4e OHRA schaakfestival 1985
1985 Amsterdam Atlantic-zonetoernooi 1985
1985 Den Bosch 6e HMC meisjes tournooi 1985
1985 Den Haag 2e Open kamp. DD 1985
1985 Dieren Open NK 1985
1985 Hilversum VARA schaaktournooi NK jeugd 1985
1985 Leiden 45 Daniel Noteboom tournooi 1985
1985 Maarssen Scholenschaakkampioenschap 1985
1985 Nijmegen 3e Haskoning NK jeugd 1985
1985 Nuenen 1985
1986 Arnhem NK dames 1986
1986 Den Haag 3e Open kamp. DD 1986
1986 Dieren OHRA Open NK 1986
1986 Dubai 27th Chess Olympics 1986
1986 Groningen Open Gasunie tournament 1986
1986 Hilversum VARA schaaktournooi NK jeugd 1986
1986 Leiden 46e Daniel Noteboom tournooi 1986
1986 Leiden NK computerschaak 1986
1986 Nijmegen 4e Haskoning NK jeugd 1986
1986 Sas van Gent 13e ECI tournooi (Euwe memorial) 1986
1987 Arnhem NK dames 1987
1987 Bussum NMB Pinksterweekend schaaktournooi 1987
1987 Dieren OHRA Open NK 1987
1987 Groningen Open 1987
1987 Hilversum VARA schaaktournooi NK jeugd 1987
1987 Leiden 47e Daniel Noteboom tournooi 1987
1988 Alkmaar Accom schaaktournooi 1988
1988 Arnhem OHRA NK dames 1988
1988 Arnhem Open jeugdkampioenschap 1988
1988 Borne halve finale NK dames 1988
1988 Dordrecht IBM meesterschaaktournooi 1988
1988 Eindhoven halve finales NK 1988
1988 Hilversum VARA schaaktournooi NK jeugd 1988
1988 Koog/Zaandijk Het Wiite Paard/van Lanschot active chess-tournooi 1988
1988 Leiden 48e Daniel Noteboom tournooi 1988
1988 Nijmegen Haskoning NK jeugd 1988
1988 Rotterdam Finale Europa Cup clubteams 1988
1988 Spijkenisse North Sea Ferries Schaakvierkamp 1988
1988 Thessaloniki 28e Olympiade 1988
1989 Amsterdam NK studenten 1989
1989 Arnhem Open NK jeugd 1989
1989 Den Haag DD-toernooi 1989
1989 Dieren NK dames 1989
1989 Dieren Open NK 1989
1989 Eindhoven halve finale NK 1989
1989 Hilversum VARA NK meisjes 1989
1989 Hilversum VARA schaaktournooi NK jeugd 1989
1989 Leiden 49e Daniel Noteboom tournooi 1989
1989 Nijmegen Haskoning NK jeugd 1989
1989 Wijk aan Zee 51e Hoogovensschaaktournooi meisjesgroepen 1989
1990 Arhnem Open NK jeugd 1990
1990 Dieren NK dames 1990
1990 Hilversum VARA schaaktournooi NK jeugd 1990
1990 Kuala Lumpur kandidatenmatch Timman-Karpov 1990
1991 Amsterdam NK Studenten 1991
1991 Den Haag Menken van Grieken jeugdschaaktournooi 1991
1991 Enschede Halve finale NK 1991
1991 Hiversum AVRO/Philips NK dames 1991
1991 Leiden Daniel Noteboom tournooi 1991
1991 Nijmegen Haskoning Tournooi NK-jeugd 1991
1992 Bussum Interpolis Pinksterweekend schaaktournooi 1992
1992 Den Haag 7e Aegon computer schaaktoernooi
1992 Nijmegen Haskoning jeugd NK 1992
1993 Breda Military Chess championship 1993
1993 Den Haag 8e Aegon computer schaaktoernooi
1993 Enschede halve finale NK 1993
1993 Leeuwarden VB Accountants International Chess Tournament 1993
1993 Nijmegen Haskoning NK jeugd 1993
1993 Oosterbeek Bilderberg senioren en veteranen 1993
1993 Tilburg 17e Interpolis Wereldschaaktournooi 1993
1993 Zandvoort halve finale NK dames 1993
1993 Zwolle, Amsterdam , Djakarta WK match Karpov-Timman 1993
1994 Amsterdam Bedrijfsolympiade 1994
1994 Wijk aan Zee 56e Hoogovensschaaktournooi uitslagen 1994
1994 Zandvoort Halve finale NK dames 1994
1995 Amsterdam Bedrijfsolympiade 1995
1995 Amsterdam Donner Memorial 1995
1995 Antwerpen Lost Boys Schaaktournooi 1995
1995 Bussum Pinkstertournooi 1995
1995 Enschede Halve finale NK 1995
1995 Nijmegen Nationaal Kampioenschap Schaken Jeugd 1995
1995 Soest Schaakfestival 1995
1995 Wijk aan Zee 57e Hoogovensschaaktournooi, uitslagen 1995
1996 Breda Play-offs KNSB-competitie 1995/96 1996
1996 Bussum Interpolis-Pinkstertoernooi 1996
1996 Dieren Bondswedstrijden 1996
1996 Enschede Halve finale NK 1996
1996 Gent 1996
1996 Nijmegen NK jeugd (cat. t/m 14, 16 en 20 jaar) 1996
1996 Wijk aan Zee Hoogovens 17e meisjestournooi 1996
1997 Alphen aan den Rijn: Open NK Computerschaak 1997
1997 Amsterdam Bedrijfsolympiade 1997
1997 Antwerpen Lost Boys-toernooi 1997
1997 Bussum Pinkstertoernooi 1997
1997 Dieren Open kampioenschap van Nederland 1997
1997 Hengelo: Stork-toernooi jeugdkampioenschappen 1997
1997 Hoogeveen VAM-toernooi 1997
1997 Leeuwarden FRIGEM Energietoernooi 1997
1997 Wijk aan Zee 59e Hoogovens Schaaktoernooi 1997
1998 Amsterdam Amsterdamse Schaakolympiade voor bedrijven 1998
1998 Antwerpen Lost Boys-toernooi 1998
1999 Dieren. Open kampioenschap van Nederland
1999 Vlissingen: Hogeschool HZ Zeeland 1999
2013 Vlissingen: Hogeschool HZ Zeeland 2013
2014 Vlissingen: Hogeschool HZ Zeeland 2014
2015 Vlissingen: Hogeschool HZ Zeeland 2015

Laatste wijziging: 29 juni 2016

Bezoek het
Max Euwe Centrum

Openingstijden en route

 

MEC-tube

Max Euwe Centrum's Channel op YouTube

 

facebook logo

Vind ons op facebook!